Wiertło składane korpus D 29,0 KSEM290R5WN32M 5XD Kennametal
Dodaj do ulubionych Negocjuj cenę
Czas dostępności: Dostępny od ręki
Numer katalogowy: KSEM290R5WN32M
Indeks/kod produktu: 20629
Producent: Kennametal
Opis produktu Wiertło składane korpus D 29,0 KSEM290R5WN32M 5XD Kennametal
Dane techniczne:
  • symbol korpusu: KSEM290R5WN32M
  • L - 250mm
  • L3 - 185mm
  • L4 - 5XD
  • L5 - 4,462mm
  • D1 - 29mm
  • D1(MAX) - 29,5mm
  • D - 32mm