Moje konto Moje konto
Koszyk jest pusty
Szybki kontakt
 Pomoc techniczna/zamówienia:

tel. 507-129-720

tel. 791-862-929

tel. 501-536-821

Biuro:

tel. (81) 825-59-60

biuro@skrawanie24.pl

Czynne Pn-Pt
9:00-16:00

 

Nóż tokarski oprawkowy - noże tokarskie oprawkowe

Produkty

Niestety, ta kategoria nie zawiera produktów.
Zapraszamy do przejrzenia asortymentu w pozostałych kategoriach.

Noże oprawkowe - sprawdź naszą bogatą ofertę

Szukasz jakościowego sprzętu do tokarek? W naszym sklepie znajdziesz wszystko czego potrzebujesz. Zachęcamy do zapoznania się z naszą pełną ofertą na noże oprawkowe. Postaw na najlepsze rozwiązania!

Noże oprawkowe tokarskie, jak wskazuje sama nazwa, montuje się w tak zwanych oprawkach, czyli uchwytach służących do mocowania narzędzi skrawających. Ich prosta konstrukcja umożliwia szybką i łatwą instalację.

Tego rodzaju ostrza charakteryzują się dużą uniwersalnością i umożliwiają skrawanie różnych materiałów, takich jak metale, tworzywa sztuczne czy drewno. Ich główną zaletą jest możliwość dokładnego przetwarzania obrabianego przedmiotu, co pozwala na uzyskanie wysokiej jakości powierzchni i tolerancji wymiarowych.

Staramy się dostarczać jak najlepszą jakość usług, dlatego oferujemy naszym klientom noże oprawkowe wyprodukowane wyłącznie przez najlepsze marki narzędziowe. Dzięki temu można polegać na każdym egzemplarzu ostrza zakupionym w naszym sklepie.

Nasza oferta jest stale rozbudowywana, dlatego zachęcamy do regularnego odwiedzania strony i sprawdzania pojawiających się na niej nowości.

Noże oprawkowe tokarskie - wiele rodzajów

Istnieje wiele rodzajów noży tokarskich oprawkowych, w zależności od zastosowania i kształtu. Na przykład, noże do toczenia wzdłużnego służą do obróbki powierzchni cylindrycznych, noże do toczenia poprzecznego do obróbki powierzchni płaskich, noże do gwintowania do wytwarzania gwintów na powierzchniach cylindrycznych, a noże do wiercenia do wytwarzania otworów.

W naszej ofercie znajdziesz noże oprawkowe tokarskie we wszystkich wymienionych wyżej wersjach. Zachęcamy do zapoznania się z naszymi narzędziami wyszukiwania, które pozwolą Ci na szybkie zlokalizowanie potrzebnego produktu. W ten sposób zakupy staną się jeszcze przyjemniejsze.

Możesz również wykorzystać nasze filtry i posortować ofertę według rozmiarów ostrza, jego powierzchni roboczej, kąta przystawienia, kierunku skrawania, materiału wykonania i wielu innych parametrów. Przekonaj się sam jakie to proste.

Jakościowe noże oprawkowe w atrakcyjnych cenach

Zastanawiasz się jakie noże oprawkowe tokarskie najlepiej sprawdzą się w Twoim zakładzie? Zapewniamy profesjonalną pomoc na każdym etapie zakupów, dlatego skontaktuj się z nami, jeżeli potrzebujesz porady. Wystarczy, że napiszesz maila lub zadzwonisz!

Zatrudniamy doświadczonych fachowców, którzy chętnie odpowiedzą na wszystkie Twoje pytania i rozjaśnią wątpliwości. Zadbają o to, byś zakupił noże oprawkowe, które w pełni spełnią wszystkie Twoje oczekiwania. W ten sposób na pewno będziesz w pełni usatysfakcjonowany ze zrobionych u nas zakupów.

Satysfakcja naszych klientów jest dla nas najważniejsza, dlatego dbamy o to, by wszystkie noże oprawkowe tokarskie z naszej oferty były dostępne w bardzo korzystnych cenach. Nie musisz wierzyć nam na słowo, sprawdź sam i przekonaj się, że jakość i niskie koszty mogą iść ze sobą w parze.

Koniecznie sprawdź również pozostałe produkty znajdujące się w naszym asortymencie. Zakupisz u nas wszystkie narzędzie niezbędne do profesjonalnej obróbki skrawaniem.