Wiertło składane korpus D 32,01 KSEM321R3WD50M 3XD Kennametal
Usuń z ulubionych Negocjuj cenę
Czas dostępności: Dostępny od ręki
Numer katalogowy: KSEM321R3WD50M
Indeks/kod produktu: 20642
Producent: Kennametal
Opis produktu Wiertło składane korpus D 32,01 KSEM321R3WD50M 3XD Kennametal
Dane techniczne:
  • symbol korpusu: KSEM321R3WD50M
  • L - 220mm
  • L3 - 148mm
  • L4 - 99mm
  • L5 - 4,925mm
  • D1 - 32,01mm
  • D1(MAX) - 33mm
  • D - 50mm